Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika sätestab, kuidas “tmtbaltic.ee” veebisait (edaspidi “koduleht”) kasutab ja kaitseb teavet, selle veebisaidi kasutamise ajal annate. Meie privaatsuspoliitika on pühendunud teie privaatsuse kaitsmise tagamisele.

Kui me küsime teil esitada teatud teavet, mille järgi teid selle veebisaidi kasutamisel tuvastatakse, võite olla kindel, et seda kasutatakse ainult käesoleva privaatsusavalduse kohaselt.

Meie koduleht võib seda poliitikat aeg-ajalt muuta, värskendades lehte. Peaksite seda lehte aeg-ajalt kontrollima, veendumaks, et olete muudatustega rahul.

Mis teavet kogume?

  • Nimi;
  • kontaktteave, sealhulgas e-posti aadress ja telefoni number;
  • demograafilist teavet, nagu sihtnumber, riik, eelistused ja huvid;
  • muu kliendiküsitluste ja/või pakkumiste jaoks asjakohane teave;

Mida me kogutud teabega teeme?

Vajame seda teavet teie vajaduste mõistmiseks ja teile parema teenuse pakkumiseks, eelkõige järgmistel põhjustel:

  • Sisemine arvestuse pidamine;
  • kasutada teavet oma toodete ja teenuste täiustamiseks;
  • esitatud e-posti aadressi kasutades perioodiliselt saata reklaammeile uute toodete, eripakkumiste või muu teabe kohta, mis meie arvates võib teile huvi pakkuda;
  • aeg-ajalt võime kasutada teie teavet ka teiega ühenduse võtmiseks turu-uuringute eesmärgil. Näiteks e-posti, telefoni või posti teel.

Turvalisus

Oleme pühendunud teie teabe turvalisuse tagamisele. Volitamata juurdepääsu või avalikustamise vältimiseks oleme kehtestanud sobivad füüsilised, elektroonilised ja juhtimisprotseduurid, et kaitsta ja kaitsta veebis kogutavat teavet.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Küpsis on väike veebilehitseja fail, mis küsib luba teie arvuti kõvakettale paigutamiseks. Kui nõustute, fail lisatakse ja küpsis aitab analüüsida veebiliiklust või annab teile teada, kui külastate teatud saiti. Küpsised võimaldavad veebirakendustel teile kui üksikisikule vastata. Veebirakendus saab kohandada oma toiminguid teie vajaduste, meeldimiste ja mittemeeldimiste järgi, kogudes ja meeles pidades teavet teie eelistuste kohta.

Kasutame liikluslogi küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehti kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja täiustada oma veebisaiti, et kohandada seda vastavalt klientide vajadustele. Kasutame seda teavet ainult statistilise analüüsi eesmärgil ja seejärel eemaldatakse andmed süsteemist.

Üldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebisaiti, võimaldades meil jälgida, millised lehed on teile kasulikud ja millised mitte. Küpsis ei anna meile mingil viisil juurdepääsu teie arvutile ega teie kohta käivale teabele, välja arvatud andmed, mida otsustate meiega jagada. Saate valida küpsiste aktsepteerimise või keeldumise. Enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid automaatselt, kuid tavaliselt saate oma brauseri seadeid muuta, et küpsistest keelduda. See võib takistada teil veebisaidi kõiki eeliseid kasutamast.

Lingid teistele veebisaitidele

Meie veebisait võib sisaldada linke teistele huvipakkuvatele veebisaitidele ja koostööpartneritele. Kui olete aga neid linke meie saidilt lahkumiseks kasutanud, peaksite arvestama, et meil ei ole selle teise veebisaidi üle mingit kontrolli. Seetõttu ei saa me vastutada sellise teabe kaitse ja privaatsuse eest, mida te selliseid saite külastades esitate, ning see privaatsusavaldus ei reguleeri selliseid saite. Peaksite olema ettevaatlik ja tutvuma kõnealuse veebisaidi kohta kehtiva privaatsusavaldusega.

Teie isikuandmete kontrollimine

Võite piirata oma isikuandmete kogumist või kasutamist järgmistel viisidel:

  • kui teil palutakse veebisaidil vorm täita, otsige välja kast, millel saate klõpsata, et näidata, et te ei soovi, et keegi seda teavet kasutaks otseturunduse eesmärgil;
  • kui olete varem nõustunud, et kasutame oma isikuandmeid otseturunduse eesmärgil, võite igal ajal oma meelt muuta, andes meile sellest teada, kasutades meie kontaktandmeid;

Me ei müü, levita ega rendi teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui meil on selleks teie luba või seadus ei nõua seda. Võime kasutada teie isikuandmeid, et saata teile reklaamiteavet kolmandate osapoolte kohta, mis meie arvates võib teile huvi pakkuda, kui ütlete meile, et soovite seda teha.

Võite taotleda üksikasju teie kohta säilitatava isikuandmete kohta vastavalt 1998. aasta andmekaitseseadusele. Tasutakse väikest tasu. Kui soovite koopiat teie kohta hoitavast teabest, saatke meile see taotlus meie kontaktteabe kaudu.

Kui arvate, et mis tahes teave, mida me teie kohta hoiame, on vale või puudulik, palun kirjutage või saatke meile esimesel võimalusel e-kiri “info.baltic@tmt.fi” aadressile. Parandame viivitamatult kõik ebaõigeks tunnistatud andmed.

et
Scroll to Top